Těsná prohra vlastňákem

29.05.2020

Spartak Hrdlořezy B - Čechie B 1:0 (0:0)

Sestava:
Ryp - Cmíral, A. Krechter (45. Čadina), Froněk - Matějka, Michl - Merta (45. Mardžiev), Krška (45. Matějíček),
D. Krechter (45. Růžička) - Augustýn (45. Vala),
Kopec (45. Salavec)
Góly: 0

Komentář: Premiérový zápas po přesunu do mužské kategorie si parta dorostenců podpořená staršími zkušenými hráči odbyla na jim velmi známém pažitu v Hrdlořezích. Domácí postavili také věkově kombinovaný tým, a protože se oba soupeři moc dobře znají, ničím se nedokázali překvapit. Vyrovnanou partii nakonec rozhodl nešťastný vlastňák, kdy jsme si do sítě srazili nepříjemný střílený centr od brankové čáry. Škoda smůlovatého gólu, ale jestli chceme být úspěšní, musíme především zlepšit hru dopředu a moment překvapení. "Viděl jsem poctivý výkon, každý běhal, nikdo nic nevypustil. Škoda Ondrovy šance hned na začátku, takové je třeba proměňovat. Určitě je na čem stavět," říká k zápasu trenér týmu Martin. (sim)