Také v Zelenči bez gólu

31.05.2020

SK Zeleneč - Čechie A 2:0 (1:0)

Sestava: Trávníček - D. Nový (45. Topol), Hruška
(45. A. Krechter), Hoffman - Komers (45. Balha), Pešek - L. Nový (60. Vitáček), Plášek, Zeman - Nikodim
(45. Augustýn), Murdych
Góly: 0
Komentář: Také premiérový přípravný zápas druhé půlky týmu skončil porážkou bez vstřeleného gólu. Byť jsme si šancí vypracovali mnohem více než "mladší" parta v pátek v Hrdlořezích. Jenže to proměňování?! Jinak byl průběh zápasu na travičce týmu ze špice okresního přeboru vyrovnaný, s blížící se 90. minutou jsme dokonce byli o "chloupek" lepší. Je jasné, že vše nepůjde hned, přeci jen kluci hráli v úplně novém rozestavení, na které si bude potřeba zvyknout. Ale super je, že chápou, co od nich trenér chce, a snaží se to na hřišti převést do praxe. Takže i přes prohru tam bylo dost pozitivních fotbalových věcí, od nichž se odpíchneme v další přípravě. Snaha a bojovnost super, pochvala také za disciplínu. A když balon "chodil" rychle po zemi, neměli ani běhaví domácí šanci nás o něj připravit. Škoda jen, že zatím šlo pouze o chvilkové záblesky. Ale i to se poddá! Díky za výkon a také za podporu kolem hřiště - přijelo se podívat i dost diváků z Dubče. Jen tak dál! (sim)