MLADŠÍ DOROST

Pár organizačních pokynů k nadcházející sezoně 2020/2021

• Pro vzájemnou komunikaci používáme několik kanálů - WhatsApp skupinu  Mladší dorost pro rychlé zprávy (spravuje J. Bakus a K. Poborský), oficiální informace budou vždy na těchto webových stránkách a email baky08@email.cz, poborakk@gmail.com pro případnou další důležitou komunikaci.
  • Prosím uzpůsobte tomuto váš režim tak, aby byli kluci k dispozici pokud možno na co největším počtu zápasů. Mít doma malého fotbalistu je holt řehole ... ale taky radost :-)
  • Začátky našich domácích zápasů jsou vždy v  ... tbd
  • Začátky venkovních zápasů jsou plně kompetenci soupeře, proto je případný posun termínu víceméně "mission impossible"
  • Kompletní přehled podzimních zápasů, včetně datumu a času zahájení najdete v rozpise zápasů pro podzim 2020 - tbd
  • Na zápasy se dostavujte v patřičném předstihu, minimálně 40 minut před výkopem.
  • Dopravu na venkovní zápasy optimalizujte, vždy se najde nějaké volné místo v autech spoluhráčů ... jejich rodičů
  • Trénujeme 2x týdně, úterý a čtvrtek vždy od 16.00 na dubečském hřišti