MLADŠÍ DOROST


Tréninky opět zahájeny

Od 27. 4. 2020 dochází k dalšímu uvolňování opatření souvisejících s pandemií COVID19. Uvolnění se týká už i sportování a tréninků amatérských sportovců, včetně dětí a mládeže.

Od 4.5. 2020 zahájíme první testovací vlnu tréninků s opatřeními, splňujícími nařízení vlády.

Podmínky:

  • Není možné využívat šatny. Hráči do areálu přijdou už oblečení na trénink a po něm zase opustí areál bez sprchování a převlékání v šatně. Přezout do kopaček bude možné pouze na hřišti.
  • Používání toalet je možné, ale pouze jednotlivě s dodržením hygienických podmínek - mytí rukou, dezinfekce.
  • Tréninky budou probíhat ve skupinkách do 10ti osob. Tyto skupinky budou od sebe oddělené bezpečnou vzdáleností = v našem případě každá skupinka na jedné polovině hřiště nebo i za zábradlím. Roušku nebo nákrčník s sebou, není zatím dovolen "plný" trénink s kontakty mezi hráči. Toto opatření se asi bude postupně uvolňovat.
  • Vstup do areálu nadále jen pro hráče a realizační tým. Tréninkové jednotky budou na sebe navazovat s odstupem nejméně 15 minut! Je potřeba mít čas na opuštění areálu. Nechoďte s velkým předstihem a po skončení tréninku v nejmenších kategoriích trenéři vyprovodí hráče z areálu, od starší přípravky či mladších žáků (po dohodě s rodiči) opustí areál po tréninku sami.
  • Zatím testujeme režim fungování s limitem 1 tréninková jednotka na každý tým v týdnu, počítáme s tím, že postupně budeme objem zvyšovat (U11 - od 11.5.2020 počítáme s tréninky 2x týdně - pondělí a středa od 17.30)
  • Kantýna na hřišti bude otevřená pouze v režimu "okénka" od 11.5.
  • Pokud má někdo zdravotní problémy nebo má příznaky nakažení koronavirem, nechoďte na trénink. Toto je extrémně důležité opatření k zamezení šíření nákazy a případné další karantény.