MUŽI A

Aktuality

Důležitá je radost ze hry! Fotbal neděláme pro slávu a obdiv, ale hlavně pro zábavu!

Organizační informace k sezoně 2020/2021:

• Hrajeme znovu pražskou 1. B třídu, skupinu B.
  • Tým do zápasů vede hlavní trenér Šimon Merta.
  • Začátky našich domácích mistrovských zápasů jsou v neděli dopoledne, výkop v 10.15 hodin!
  • Pro vzájemnou komunikaci používáme výhradně WhatsApp (akce, omluvenky, nominace atp.).

Pár slov uprostřed podzimní části sezony...

12. 10. 2020 Máme za sebou první polovinu podzimu 2020. Pohled na tabulku B skupiny 1. B třídy z našeho pohledu není nejveselejší - zatím jsme na sestupové pozici s jednou výhrou, jednou remízou a sedmi porážkami. O tři body jsme zatím obrali jen béčko Hostivaře ve šterboholském azylu a bod přidali v zápase proti béčku Hájů na jejich megatvrdé umělce. Přesto se herní projev lepší zápas od zápasu. Dosud nejlepší jsme předvedli v předposledním odehraném utkání v Klánovicích (i když to podle výsledku nevypadá), týden na to přišla ještě krutější porážka od béčka ČAFC, které se na nás posílilo snad kompletně všemi povolenými hráči z kádru áčka - až takový z nás jde strach :-) :-) :-) Bojujeme nejen s odkládáním zápasů kvůli nemoci covid-19 (zatím pouze v týmech soupeřů), ale i s množstvím zraněných hráčů. Nikdo nečekal, že po velkých veletočích v kádru budeme hned hrát "nahoře". S velmi, ale velmi omlazeným kádrem především vlastních odchovanců/dorostenců se musíme vyrovnat s nastalou situací. Všem klukům bez rozdílu věku, kteří v přelomové sezoně zůstali, patří obdiv za to, že se snaží dospělý fotbal v Dubči zachránit a jeho osud jim není lhostejný. Musíme VŠICHNI pořád makat a výsledky přijdou. Jsem o tom přesvědčen. Díky!
P. S. Sezonu teď dočasně zastavila vláda kvůli šíření nemoci covid-19. Potřebujeme se dát dohromady, doléčit zranění a co nejdřív opět začít trénovat. Držte se, viru zmar! (sim)