Čechie Dubeč slaví třetí vítězství

15.08.2021

Dubečští fotbalisté urvali v nedělním třetím kole 1.B třídy na domácím hřišti tři body proti FC Háje Jižní Město "B". V těžkém zápase, proti silnému soupeři a za velkého vedra si hráči Čechie připsali další výhru a potvrdili tak skvělý vstup do letošní sezóny. Zápas orámovaly dva dubečské góly v začátku obou poločasů, nejprve se skóre měnilo již v desáté minutě zápasu po vlastní brance hostů. Přibližně od dvacáté minuty tým FC Háje převzal iniciativu a po zásluze ve 32 minutě vyrovnal. Do kabin se tak šlo za vyrovaného stavu.

Úvod druhého poločasu ale opět patřil domácím, když druhý gól vstřelil dubečský kapitán Daniel Murdych. Do konce zápasu gól i přes šance na obou stranách nepadl a tak mohli hráči Čechie na konci tohoto vyrovnaného utkání slavit již třetí vítězství v řadě. V tabulce soutěže jim tak po zásluze patří první místo, s dvoubodovým náskokem před dalšími pronásledovateli.

V dalším zápase naši borci přivítají na domácím hřišti už tuto středu 18.8. od 17:30 tým FK Újezd nad Lesy "B"