MLADŠÍ ŽÁCI / U13


Základní pokyny pro tréninky

Od 3.9.2021 trénujeme ve standardním režimu, tzn. 3x týdně (pondělí - středa - pátek). 

Začátek tréninků je vždy 17:30 - na trénink doražte vždy s dostatečným předstihem, správně vybaveni, tzn. míč vel.4, kopačky (na UMT turfy), chrániče holení, láhev na pití, sportovní oblečení dle počasí a vyčkejte pokynů trenérů. 

Stále musíme dodržovat veškerá opatření souvisejících s pandemií COVID19. Tato se však půběžně mění, proto vás budeme pravidelně a včas informovat o případných změnách. Momentálně sice neplatí žádná zásadní omezení, můžeme tedy plně využívat šatny a trénovat ve skupinách bez použití ochranných pomůcek (roušky, respirátory). Ale i přes to, pokud to počasí dovolí,  zkuste minimalizovat pobyt v uzavřených prostorech (šatny), kde dochází k největšímu šíření viru.

Pořád však apelujeme na váš zdravý rozum, pokud má některý z malých fotbalistů zdravotní problémy nebo má příznaky nakažení koronavirem, prosíme neposílejte jej na trénink. Toto je extrémně důležité opatření k zamezení šíření nákazy a případné karantény celého týmu.

Nově budeme v tomto roce využívat pro tréninky a zápasy také renovované hřiště s UMT, přesnější plán vám včas sdělíme. Protože se jedná o hřiště s umělou trávou, prosíme vybavte kluky kopačkami typu TURF (kopačky s nízkým gumovým špuntem), které jsou určeny pro hru na UMT - klukům se v nich bude na umělce lépe běhat a současně ji nebudeme ničit. V lisovkách nebo kopačkách s kolíky je vstup na hřistě s UMT zakázán.