MLADŠÍ DOROST / U17

Pár organizačních pokynů k nadcházející sezoně 2021/2022

• Pro vzájemnou komunikaci používáme několik kanálů - WhatsApp skupinu  Mladší dorost pro rychlé zprávy (spravuje L. Zeman a J. Bakus), oficiální informace budou vždy na těchto webových stránkách a email lukaszeman@volny.cz nebo baky08@email.cz pro případnou další důležitou komunikaci.

• Prosím uzpůsobte tomuto váš režim tak, aby byli kluci k dispozici pokud možno na co největším počtu zápasů. Mít doma malého fotbalistu je holt řehole ... ale taky radost :-)
  • Kompletní přehled podzimních zápasů, včetně datumu a času zahájení najdete v rozpise zápasů pro podzim 2021 v zalozce kalendar
  • Na zápasy se dostavujte v patřičném předstihu, minimálně 40 minut před výkopem.
  • Dopravu na venkovní zápasy optimalizujte, vždy se najde nějaké volné místo v autech spoluhráčů ... jejich rodičů
  • Trénujeme 3x týdně vždy od 17.00 na dubečském hřišti