Vážení partneři, sponzoři a přátelé dubečského fotbalu

Fotbal je společenský fenomén, který se především ve své výkonnostní (neprofesionální) podobě neobejde bez podpory partnerů. Není to pouze o výsledcích na hřišti ... SPOLEČNĚ vytváříme bezpečné prostředí pro zdravý růst a zábavu našich dětí, pečujeme o prostor kde se setkává celá naše široká fotbalová rodina (od malých hráčů přípravek až po zasloužilé členy staré gardy, včetně rodičů malých sportovců, trenérů, věrných fanoušků i náhodných kolemjdoucích) a v neposlední řadě také poskytujeme příležitost prožívat báječné a nezapomenutelné emoce, které k této krásné hře bezesporu patří.

Pokud byste s námi chtěli jakkoliv spolupracovat na rozvoji našeho fotbalového klubu a tím zviditelnit svoji firmu, svůj projekt nebo nějakou jinou formou podpořit dubečeskou kopanou, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme připraveni vaši značku/produkt/projekt prezentovat na našich dresech, webových stránkách, sociálních sítích, publikacích, společenských akcích pořádaných klubem nebo na reklamních billboardech v areálu našeho hřiště.

Děkujeme, že jste s námi a současně vás prosíme >> Pojďte nás podpořit, bez vás to nepůjde!

NAŠI SOUČASNÍ PARTNEŘI

Městská část Praha Dubeč