výkonný výbor Fotbalového klubu Čechie Dubeč, z. s., svolává valnou hromadu, která se bude konat v sobotu 27. listopadu 2021 v 17.00 hodin na hřišti kopané v kantýně Čechie Dubeč.

Poslední říjnový víkend přinesl nejen krásné počasí, ale také patnáctou výhru v řadě pro A-tým mužů. Ambiciózní cíl, který si stanovila tato dubečská parta se na začátku zdál jako "mission impossible" .... teď je však tak blízko, že si na něj skoro můžeme sáhnout.

Tento víkend byl úspěšný pro většinu týmů FK ČECHIE DUBEČ. Celková bilance 4 výhry, dvě remízy a pouze jedna prohra nám všem dělá radost. Navíc naše Áčko navléklo další korálek na vítěznou šnůru. Jedná o již dvanácté vítězství v řadě, první tým mužů ještě zeztratil ani bod a suveréně vede svoji soutěž.

Skoro by se dalo říci, že tahle parta prostě neprohrává. V sobotu proti Junioru Praha šlo naše Áčko nejprve do rychlého vedení, po třiceti minutách to už bylo 3:0 a stejným výsledkem skončil první poločas.

Fotbalový klub Čechie Dubeč vás srdečně zve na sportovně-zábavné odpoledne strávené v areálu našeho hřiště, zakončené večerním promítáním dnes již kultovního filmu z fotbalového prostředí Goal! (Mexická vlna / 2005). Pro všechny velké i malé fanoušky bude připraveno zdarma občerstvení přímo z grilu.