Klub FK Čechie Dubeč slaví postup do 1. A třídy. Ve své soutěži tým mužů vyhrál s náskokem sedmi bodů před druhým týmem Spartaku Kbely. Hráči FKČD vyhráli svou skupinu po nádherné fotbalové jízdě, která začala na podzim 2021 a byla završena postupem do vyšší soutěže v první polovině června 2022.

výkonný výbor Fotbalového klubu Čechie Dubeč, z. s., svolává náhradní valnou hromadu, která se bude konat v neděli 23. ledna 2022 v 17.00 hodin na hřišti kopané v kantýně Čechie Dubeč.

výkonný výbor Fotbalového klubu Čechie Dubeč, z. s., svolává valnou hromadu, která se bude konat v neděli 27. srpn 2021 v 17.00 hodin na hřišti kopané v kantýně Čechie Dubeč.

Poslední říjnový víkend přinesl nejen krásné počasí, ale také patnáctou výhru v řadě pro A-tým mužů. Ambiciózní cíl, který si stanovila tato dubečská parta se na začátku zdál jako "mission impossible" .... teď je však tak blízko, že si na něj skoro můžeme sáhnout.