FKČD slaví postup do 1. A třídy

20.06.2022

Klub FK Čechie Dubeč slaví postup do 1. A třídy. Ve své soutěži tým mužů vyhrál s náskokem sedmi bodů před druhým týmem Spartaku Kbely. Hráči FKČD vyhráli svou skupinu po nádherné fotbalové jízdě, která začala na podzim 2021 a byla završena postupem do vyšší soutěže v první polovině června 2022.

Zasloužené oslavy mohly propuknout s předstihem, dvě kola před koncem po domácím vítězství proti FK Jižní Město už bylo jasné, že se FK Čechie Dubeč vrací po letech opět do 1. A třídy.

Po celou dobu byli naši hráči na prvním místě v tabulce - od prvního až do posledního kola. Na domácím hřišti kluci ani jednou neprohráli a na dubečském trávníku ztratili v celé sezóně pouze 2 body, celkem jich nasbírali 80 a nastříleli neskutečných 112 gólů. Tým vybojoval celkem 26 vítězství, 2 remízy a pouze ve dvou venkovních zápasech prohrál. Útočník Marek Duda nastřílel 32 gólů čímž se zařadil na druhé místo v soutěži střelců, Lukáš Trávníček vychytal 8x čisté konto. Rozhodně to ale nebylo o jednotlivcích, šlo o skvělou práci celého týmu včetně obou trenérů, kteří jsou pod postupem také podepsáni. GRATULUJEME a děkujeme za krásné zážitky.

Navíc, hlavní tým nebyl v tomto úspěšném snažení osamocen ... dařilo se i dalším kategoriím, celkem jsme letos byli 4x na bedně. Mladší žáci (U13) obsadili ve své soutěži krásné druhé místo a stejně tak se ukázali borci z Mladšího dorostu (U17) a Starší přípravky (U11), kteří shodně zakončili sezónu na třetím místě. Hezká práce a motivace do dalšího ročníku !!!

Konečné umístění všech kategorií v sezóně 2021/2022

• Muži A - 1. místo v soutěži (1. B třída, skupina B)
  • Muži B - 10. místo v soutěži (2. B třída, skupina C)
  • Mladší dorost (U17) - 3. místo v soutěži (MD-2/A)