MLADŠÍ ŽÁCI / U13

Organizační pokyny k sezoně 2020/2021

• Pro vzájemnou komunikaci používáme několik kanálů - WhatsApp skupinu  Mladší žáci Čechie Dubeč pro rychlé zprávy (spravuje M.Jadrný a M.Snítilý), oficiální informace budou vždy na těchto webových stránkách a email cechiedubec@gmail.com pro případnou další důležitou komunikaci.
  • Tuto sezonu  plánujeme odehrát mistrovská utkání pouze na jednom hřišti (dva zápasy na jednom hřišti ve stejný čas organizačně ani herně nezvládlneme).  S ohledem na hrací formát 7+1 budeme na zápasy nominovat maximálně 11 hráčů (brankář + 7 hráčů v poli + 3 střídající). Nominaci oznamujeme minimálně 3 dny před zápasem.
  • Vzhledem k širokému kádru  ročníku 2008/2009 se budeme snažit organizovat co největší počet přátelských utkání,  abychom dostali do hry maximální počet hráčů.
  • Změna distibuce dresů na zápasy - s ohledem na situaci s pandemií Covid si hráči můžou dle dohody převzít do správy zápasové dresy, cílem je minimalizovat pobyt v šatnách a zabránit tak šíření viru. Pro více informací kontaktujte trenéry
  • Prosím uzpůsobte tomuto váš režim tak, aby byli kluci k dispozici pokud možno na co největším počtu zápasů. Mít doma malého fotbalistu je holt řehole ... ale taky radost :-)
  • Začátky většiny našich domácích zápasů jsou v  sobotu dopoledne
  • Začátky venkovních zápasů jsou plně kompetenci soupeře, proto je případný posun termínu víceméně "mission impossible".
  • Kompletní přehled podzimních zápasů, včetně datumu a času zahájení najdete v rozpise zápasů pro podzim 2020
  • Na zápasy se dostavujte v patřičném předstihu, minimálně 40 minut před výkopem.
  • Dopravu na venkovní zápasy optimalizujte, vždy se najde nějaké volné místo v autech spoluhráčů ... jejich rodičů.
  • Trénujeme 3x týdně, pondělí-středa-pátek vždy od 17.30 na dubečském hřišti. Více v sekci tréninky.
  • První trénink nové sezony bude ve středu 2.9.2020 od 17.30. Těšíme se na plnou účast, nezapomeňte dorazit správně vybaveni (míč vel.4, kopačky, chrániče holení, láhev na pití, sportovní oblečení dle počasí) a hlavně dobře naladěni.
  • Realizační tým U13 se skládá z tří trenérů -  Lukáš Trávníček, Michal Snítilý a Martin Jadrný.
  • Vzhledem k velkému počtu dětí v týmu uvítáme jakoukoliv pomoc rodičů při organizaci tréninků.