MLADŠÍ ŽÁCI / U13

ÚVOD      ROZPIS ZÁPASŮ       TRÉNINKY      REALIZAČNÍ TÝM       SEZONA 2023/2024

Organizační pokyny k sezoně 2023/2024

• Pro vzájemnou komunikaci používáme několik kanálů - WhatsApp skupinu  Mladší žáci Čechie Dubeč pro rychlé zprávy, oficiální informace budou vždy na těchto webových stránkách a email cechiedubec@gmail.com pro případnou další důležitou komunikaci..
  • Prosím uzpůsobte tomuto váš režim tak, aby byli kluci k dispozici pokud možno na co největším počtu zápasů. Mít doma malého fotbalistu je holt řehole ... ale taky radost :-)
  • Začátky většiny našich domácích zápasů jsou v  sobotu dopoledne
  • Začátky venkovních zápasů jsou plně kompetenci soupeře, proto je případný posun termínu víceméně "mission impossible".
  • Na zápasy se dostavujte v patřičném předstihu, minimálně 40 minut před výkopem.
  • Dopravu na venkovní zápasy optimalizujte, vždy se najde nějaké volné místo v autech spoluhráčů ... jejich rodičů.
  • Trénujeme 3x týdně, pondělí-středa-pátek vždy od 17.30 na dubečském hřišti. Více v sekci tréninky.
  • Realizační tým U13 se skládá z trenérů -  Blanka Kardová, Jakub Karda a Michal Hoštický
  • Uvítáme jakoukoliv pomoc rodičů při organizaci tréninků (nejen fotbalových), fotografování zápasů, apod.