Desátá výhra a střelecký koncert hráče U15

27.09.2021

Tento báječný příběh ještě nekončí. Muži FK Čechie Dubeč vyhráli i své desáté utkání v letošní soutěži, tentokrát na hřišti Ďáblic a po výsledku 0:2 mají v tabulce po deseti kolech 30 bodů a skóre 39:9, čímž si stále drží gólový průměr 4 branky na zápas.

Utkání mladšího dorostu (U17)

Na druhém místě se šestibodovou ztrátou je Spartak Kbely, který trochu překvapivě padl v Klánovicích, třetí Union Strašnice má ještě o dva body méně. V příštím utkání můžou naši borci zkusit tuto báječnou sérii ještě prodloužit v domácím utkání proti SK Junior Praha (v sobotu 02.10.2021 od 16.00).

V podobném duchu začali svou soutěž také mladší žáci (U13), kteří už v pátek doma porazili Spartak Hrdlořezy 9:2 a v soutěži ještě neztratili ani bod. Kluci však mají odehrány pouze 4 zápasy a tak se musí ještě hodně snažit, aby napodobili své starší kolegy.

V dalších sobotních utkáních se nám moc nedařilo. Hráči mladšího dorostu (U17) nestačili v souboji o čelo tabulky na Slavoj Suchdol 2:4 a poprvé v sezóně okusili jak chutná porážka. Stejně tak padlo v sobotu Béčko mužů v derby proti Dolním Měcholupům. Chlapi sice ještě v poločase vedli 1:2, v druhé půli však dostali 7 gólů a nakonec odešli poraženi 8:2. A třetí sobotní porážku si připsali hráči mladší přípravky (U9) na Vyšehradě, kde po vyrovnaném zápase prohráli 31:29 (hraje se na dvou hřištích současně, výsledek se sčítá).

Chuť si naopak spravili starší žáci (U15), kteří po středečním vypadnutí z poháru doma rozstříleli TJ Kyje 12:2. Velký hráčský příběh v utkání napsal Matěj Hoštický. Tento drobný hráč č.8 během sedmdesáti minut nastřílel neskutečných 8 gólů, což se na velkém hřišti jen tak nevidí. Výkon je o to cennější, když si uvědomíme, že tento hráč správně patří do kategorie U13 a u starších žáků pouze vypomáhá. Dobře Mates !!!!!