Muži Čechie Dubeč pořád na vítězné vlně

05.10.2021

Skoro by se dalo říci, že tahle parta prostě neprohrává. V sobotu proti Junioru Praha šlo naše Áčko nejprve do rychlého vedení, po třiceti minutách to už bylo 3:0 a stejným výsledkem skončil první poločas.

V druhé půli jsme díky Filipu Augustýnovi nejprve přidali ještě jeden gól na 4:0, soupeř však okamžitě reagoval a snížil. Kolem sedmdesáté minuty začaly komplikace, když soupeř během deseti minut vstřelil dvě branky a začalo naše strachování se o výsledek. Aktivní soupeř měl převahu i šance, naštěstí jsme už neinkasovali. Naopak v nastavení Marek Duda zkompletoval svůj hattrick. Konečný výsledek 5:3 znamená již jedenáctou výhru v řadě, 33 bodů, první místo v tabulce soutěže a náskok osmi bodů na druhý Union Strašnice. V příštím utkání zavítáme na hřiště SK Újezdu Praha 4, kteří jsou momentálně na čtvrtém místě v tabulce. Určitě nepůjde o jednoduchý zápas, takže nám držte palce a nebo ještě lépe, přijeďte podpořit svůj tým (v sobotu 09.10.2021 od 14.00).

Kromě Áčka uspěl ještě mladší dorost (U17), který porazil Slavoj Podolí 2:0. Ostatní mládežnické týmy bohužel prohrály, stejně tak i Béčko můžů. Mladší žáci začali svůj anglický týden prohrou na hřišti FK Újezd nad Lesy 6:4, pokračovat budou už tuto středu proti Xaverovu a trojboj zakončí v sobotu doma proti Kyjím. Starší žáci padli na hřišti Unionu Vršovice 5:3 a také obě přípravky svoje utkání prohrály - mladší přípravka (U9) ve Slivenci 35:24 a straší přípravka (U11) doma s Ďáblicemi 22:26. Mužské Béčko padlo doma těsně 0:1 se Sokolem Stodůlky.