Spanilá jízda Čechie Dubeč pokračuje

FK Čechie Dubeč "A"

Fotbalisté FK Čechie Dubeč pokračují ve skvělém podzimním tažení. Naši hráči uspěli i v šestém zápase za sebou a vyhráli v Třeboradicích 0:5. Na tomto vysokém vítězství se spolupodílela dvojice našich útočníků Marek Duda a Dan Murdych, které doplnili Jaroslav Kopa a z penalty skórující Tomáš Pešír. Tým šlape nejen dopředu, ale skvělá je také obrana, která opět nedovolila soupeři skórovat. Výsledkem je první místo v tabulce soutěže, 18 bodů a také impozantní skóre 25:4 (což mimochodem dělá v průměru 4 vstřelené góly na utkaní - na našich zápasech se diváci tedy rozhodně nenudí).

• 6.kolo (29.8.2021) - SK Třeboradice z.s. "B" - FK Čechie Dubeč 0:5 (0:3)
    Marek Duda 2x, Daniel Murdych, Jaroslav Kopa, Tomáš Pešír

V dalším kole nás čeká zápas dvou doposud neporažených týmů. Doma budeme hostit tým FK Union Strašnice, který je momentálně na druhém místě se ztrátou dvou bodů na první příčku. Doufáme, že naši borci potvrdí skvělou formu a s vaší pomocí zvítězí i v tomto veledůležitém zápase. Přijďte fandit, zápas začíná v sobotu 4.9.2021 v 17.00

FK Čechie Dubeč "U15 - Starší žáci"

Úspěšný byl vstup do sezóny také pro kategorii starších žáků, když v prvním kole na domácím hřišti naši kluci porazili tým z Jižního Města Chodov.

• 1.kolo (31.8.2021) - FK Čechie Dubeč (U15) - Jižní Město Chodov (U15) 13:1 (6:0)