Nábor malých fotbalistů a fotbalistek

Fotbal je fenoménem napříč všemi generacemi, v té nejmladší ale dává ten největší smysl. Poskytněte svým dětem šanci poznat kouzlo nejpopulárnějšího týmového sportu na světě, umožněte jim zažít nezapomenutelné emoce, dejte jim prostor pro zdravý pohyb na čerstvém vzduchu pod odborným vedením a v bezpečném prostředí. To vše navíc přímo v Dubči, v klubu s více než 90ti letou historií.

Koho hledáme

Hledáme především školáky i předškoláky ve věku 5-6 let. Ale nejen ty. Pokud alespoň trochu sportuješ a fotbal miluješ, tak není nikdy pozdě začít. Pojď posílit naše mládežnické skupiny přípravek (7-10 let), žákovských kategoríí (11-14 let) nebo dorostenecký tým (15-16 let)

Jak se přihlásit

Přijďte k nám na hřiště, kde každé pondělí a středu trénují od 16.30 naše přípravky a kategorie mladších žáků (do věku 13 let), případně úterý nebo čtrvtek, kdy od 17:30 společně trénují starší žáci (U15) a mladší dorostenci (U17) a zeptejte se na vše, co vás zajímá.